5 tipov, ako mu darovať sex na Valentína

Blíži sa Valentín a vy pre neho ešte nič nemáte? Darujte mu, čo má ako aj všetci muži najradšej, darujte mu sex, no spravte to originálne a výnimočne. Ako sa to dá?

erotické odkazy

nechajte mu erotické odkazy

Erotické odkazy

Bývate spolu v jednej domácnosti a odchádzate skôr do práce? Pripravte mu erotické odkazy a tie rozvešajte po celom byte. Zaručene na vás neprestane myslieť, kým nepríde domov z práce a túžobne sa vás nezmocní.

Foto v sexi prádielku

Špeciálny večer si žiada špeciálne spodné prádlo. Spravte si v ňom fotku, pošlite mu len časť alebo pošlite mu len fotku samotného prádla alebo odkaz v eshope, kde ste si ho objednali. Samozrejme pripojte aj krátky text „Toto zo mňa musíš ztrhnúť!“, to ho zaručene navnadí na večer.

Poukážky na sex

Nie, nemusíte ich dávať nikde tlačiť ani vyrábať. Stačí ak ich napíšete na kúsky papiera alebo inak sama vytvoríte. Nezabudnite uviesť, že si ich môže vybrať kedykoľvek bude mať chuť. Tie mu môžete poslať poštou alebo na mail kľudne aj do práce.

Sexi kuchárka

Počkajte na neho len v zástere z kuchyne. Nezabudnite sa dobre zásobiť šlahačkou v spreji a čokoládou v tube. Všakže si už predstavujete, ako to všetko musíte najprv spoločne zlízať.

Stačí zabaliť

Ak hľadáte niečo naozaj na poslednú chvíľu, stačí sa zabaliť. Chce to len veľkú červenú mašľu a trochu zručnosti, aby ste si ju uviazali. Môže to byť na pás, zadaček, prsia alebo to skombinujte.

Foto: ilustračné (flickr.com)