Aké typy plaviek sa nosia toto leto?

Každé leto sa nosí niečo iné, či už v oblasti oblečenia, doplnkov, kabeliek, topánok alebo práve plaviek. Do módy sa vracajú celé plavky, vzory, rôzne zaujímavé tvary plaviek a neónové farby. Ktoré kúsky plaviek by ste si mali určite zaobstarať?

Aké typy plaviek sa nosia toto leto?

Aké typy plaviek sa nosia toto leto? (Foto: unsplash.com)

Prvým zo zaujímavých štýlov plaviek, ktoré sa opäť vracajú do módy sú metalické plavky. Či už ako celé sexy plavky s hlbokými výstrihmi alebo tie klasické trojuholíčkové. Je to oblečenie pre ženy, ktoré nikdy nepodlieha času. V móde sú plavky v zlatých aj strieborných odtieňoch, a keďže veľmi dobre odrážajú svetlo, podtrhnú aj vaše pekné hnedé opálenie. Vysoko vykrojené nohavičky a podprsenka s kosticami v jednoduchých farbách sú tiež ideálnymi strihmi na toto leto.

Ak ide o plavky, pri ich výbere je dôležité mať na pamäti spojenie intímna hygiena. Vyberajte len z overených značiek, z ponúk známych predajcov a myslite aj pri tomto na svoje zdravie a jeho prevenciu.

Neónové farby sa tento rok nenosia len na oblečení, ale IN sú aj neónové plavky. Nájdete ich v kombinácií s retro strihmi, no vyskytujú sa aj na veľmi nadčasových a moderných strihoch. Taktiež budú veľmi pekne lichotiť vášmu opáleniu. Čo sa týka doplnkov k plavkám, zladiť by ste k nim mali priesvitné kimoná a rôzne typy košieľ či županov.