Ako nájsť toho pravého, s ktorým by ste mohli prežiť zvyšok svojho života?

Ten, kto je šťastne zadaný a vie, že má pri sebe partnera/ partnerku, s ktorým/ s ktorou strávi zvyšok svojho života, môže byť v podstate rád. Nemusí očakávať sklamania zo stretnutí, nemusí si dávať záležať na výzore, nemusí sa báť sklamania.

Ako nájsť toho pravého, s ktorým by ste mohli prežiť zvyšok svojho života

Zoznamovanie je náročné. Niekomu sa hneď na prvýkrát podarí nájsť lásku na celý život a niekto si zase prejde množstvom nevydarených vzťahov, dôsledkom ktorých už nemá záujem navštevovať zoznamky a zoznamovať sa s novými ľuďmi. Ako si ale nájsť tú pravú lásku? Existuje na to nejaký recept? Stačí, keď sa budete držať nasledujúcich rád.

Spokojný sám so sebou
Aby ste si vôbec dokázali niekoho nájsť, najskôr je nutné popracovať na svojom sebavedomí. Samozrejme, sebeckosť sa nevíta. Ak máte čo i len náznak sebeckosti, čiže prioritné sú pre vás vaše názory a nie kompromis, partnera si nikdy nebudete môcť nájsť. Maximálne tak na online sex zoznamke. Buďte so sebou spokojný, pretože to je základ toho, aby ste si v budúcnosti dokázali vybudovať pevný funkčný vzťah na celý život.

Žiadna pretvárka
V žiadnom prípade sa nikdy pri zoznámení nepretvarujte. Časom tak či tak svoju pravú tvár ukážete vášmu potencionálnemu/ potencionálnej sa to nemusí páčiť. Buďte za každých okolností úprimný a v žiadnom prípade sa nepýtajte hneď pri prvom stretnutí na chúlostivé súkromné témy. Ak ste muž, samozrejme môžete žene pochváliť náramky a oblečenie, ktoré má na sebe. Nikdy sa však napríklad nepýtajte, akú veľkosť spodného prádla nosí. Všetko s mierou.

Text a foto: PR