Buď originálna! Návod na novinové nechty

Buď originálna, vďaka originálnym novinovým nechtom. Pri novinových nechtoch nikdy nenájdeš 2 rovnaké, vždy je každý jeden necht skutočne originálnym kúskom. V článku prinášame návod krok za krokom, ako si spraviť originálne novinové nechty.

Buď originálna! Návod na novinové nechty

Buď originálna! Návod na novinové nechty

Tieto novinové nechty si môžete ľahko spraviť aj doma, stačí len pozorne postupovať podľa návodu. Všetko v jednom návode, stačí len pozerať. Návod je naozaj podrobný a to postupne krok za krokom. Hneď na začiatku je rýchla príprava čo budete potrebovať.

Pre novinové nechty budete potrebovať nejaký lak – najlepšie svetlejší, ďalej priesvitný lak, alpu, poldecový pohárik, nožnice, pilník a noviny. Stačí už len začať a držať sa návodu ako spraviť originálne novinové nechty. Spraviť si tieto nechty nie je ťažké, máme pre vás podrobný návod, ako to zvládnete poľahky aj doma. Nepotrebujete ani “pomocnú ruku”, zvládnete to aj samé. Najdôležitejšie je držať sa návodu krok za krokom a postupovať presne podľa neho, to je zárukou toho, že sa vám novinové nechty podaria dobre a pekne. Lepšie je všetko rovno vidieť, preto je tento návod vo videu a to krok za krokom, pozerajte preto pozorne. Ak chcete staviť na klasiku, odporúčame tento postup pre gélové nechty.

VIDEO: Návod na novinové nechty

Foto: YouTube