Darujte spomienku, ktorá vám spríjemní každý deň

Vianoce sú predo dvermi a my sa snažíme v tomto magickom a čarovnom období urobiť svojim najbližším radosť. Chceme im prejaviť náklonnosť, potešiť ich a venovať niečo, čo im bude neustále pripomínať, ako veľmi nám na nich záleží. Preto tu máme pre vás skvelý tip na originálne prekvapenie, s ktorým bude splnenie tohto cieľa naozaj jednoduché.

Darujte spomienku, ktorá vám spríjemní každý deň

Darujte spomienku, ktorá vám spríjemní každý deň (Foto: PR)

Prekvapenie, za ktorým nemusíte behať po nákupnom centre, nie je nutné naň míňať veľké peniaze a nepotrebujete k nemu žiadne pomôcky. Stačí vám k tomu počítač alebo mobil a trošku fantázie.

Moderné tlačené kalendáre používa dnes veľmi veľa ľudí. Štýlové a informatívne doplnky na pracovnej ploche sú neoddeliteľnou súčasťou interiéru pracovnej plochy v kancelárii alebo steny v byte. Možností, ako ním potešiť je naozaj veľa.

Fotokalendár nesklame a poteší

Fotokalendár je skvelý darček, ktorý vám pripomenie seba, príbuzných, priateľov, prípadne najkrajšie chvíle z dovolenky či inej významnej udalosti. Je neustále na očiach, bude hovoriť o vašej starostlivosti, láske a pozornosti. Môžete si ho pripevniť na stenu alebo položiť na stôl a mať ho tak každý deň po ruke.

Kalendár si budete môcť vytvoriť tromi spôsobmi – offline prostredníctvom aplikácie Happy Foto, online cez webovú stránku www.happyfoto.sk alebo v mobilnej aplikácii Happy Foto. Pri výrobe budete mať k dispozícii veľký výber rôznych predlôh, pozadí a zaujímavých efektov.

Darujte spomienku, ktorá vám spríjemní každý deň

Darujte spomienku, ktorá vám spríjemní každý deň (Foto: PR)

Listy darčekového fotokalendára tak môžu žiariť jasnými farbami, a pokiaľ pri jeho vlastnoručnej tvorbe a návrhu využijete svoje kreatívne nápady a najlepšie fotografie, originálny darček je na svete.

Výroba prebieha digitálnou tlačou na kvalitný papier alebo vyvolaním na značkový fotopapier Fujicolor Crystal Archive. Tento druh papiera sa používa pri výrobe prémiového fotokalednára deLUXE. Je medzi kalendármi najvyššou triedou. Fotografie sú vyvolávané fotochemickou cestou, vďaka čomu sú kontrast a jas na každom zábere presne také, ako ste zvyknutí pri klasických fotografiách. Tak isto sa na ich povrchu nezachytávajú odtlačky prstov. Doba spracovania objednávky sú 3 pracovné dni.

Exkluzívny doplnok interiéru alebo pracovne

Kalendár je ako darček absolútne neutrálny, a preto sa ním môžete prezentovať pri akejkoľvek udalosti. Môže to byť buď samostatný darček, alebo doplnok k hlavnému daru, ktorý získa na vyššej hodnote.

Darčekový fotokalendár môže plniť nielen svoje priame funkcie pripomienok a časového plánovania, ale tiež dopĺňať interiér miestnosti. Môže byť zavesený v kuchyni, v obývacej izbe alebo v kancelárii, čo sú všetko miesta, v ktorých sa chceme obklopiť tými najcennejším spomienkami. Udalosťami zo života, na ktoré sa nikdy nezabúda.

Text:PR