Ktorým šperkom by ste mali dať šancu?

Šperky sú obľúbené módne doplnky, bez ktorých nevyjdeme von. Dopĺňajú každý jeden outfit a zvýrazňujú jemnú ženskú krásu.

Ktorým šperkom by ste mali dať šancu?

Ktorým šperkom by ste mali dať šancu? (Foto: unsplash.com)

Ktorým šperkom by ste ale mali dať šancu?

Strieborné náušnice

Náušnice sú veľmi obľúbeným módnym doplnkom všetkých žien. Mnohé ženy hľadajú pekné, ale skôr lacnejšie náušnice. Takéto náušnice nájdete v ponuke strieborných náušníc.
Dámske strieborné náušnice môžete kombinovať k športovému outfitu, k ležérnemu outfitu, ale aj k elegantnému oblečeniu.

Veľmi obľúbenými striebornými náušnicami sú predovšetkým strieborné náušnice prírodné perly, či strieborné náušnice v tvare srdiečka. Môžu ich nosiť tínedžerky, ale aj ženy v produktívnom veku. Strieborné náušnice prírodné perly pristanú aj zrelým ženám.

Visiace náušnice

Okrem strieborných náušníc by ste mali dať šancu aj visiacim náušniciam. Jemné visiace náušnice sú vhodné najmä k elegantným šatám, dámskym kostýmom, či k spoločenským šatám. Sú vhodné hlavne na oficiálnejšie príležitosti.

Ak teda hľadáte univerzálny šperk na spoločenské udalosti, tak by ste rozhodne mali dať šancu práve visiacim náušniciam.

Kožené náramky

Ste tak trochu rebelka? Tak v tom prípade by vám v šperkovnici nemali chýbať pravé kožené náramky. Hodia sa k džínsovine, ale aj ku koženým bundám, či štýlovým koženým sukniam.

Odporúčame ich nosiť aj k tenkým rolákom z pleteniny, k cigaretovým nohaviciam a ku koženým chelsea čižmám.

Strieborné prívesky

Jemné, ale aj výrazné strieborné prívesky sú vhodné šperky prakticky k čomukoľvek. Ak si oblečiete nejaký outfit a neviete, aké šperky k nemu zladiť, tak k nemu odporúčame zladiť práve strieborné prívesky. Sú nadčasové, ľahko kombinovateľné a vhodné pre ženy rôznych vekových kategórií. Budú jednoznačne patriť k najnosenejším šperkom v šperkovnici.

Ktorým šperkom by ste mali dať šancu? Odporúčame vám uprednostňovať strieborné náušnice, visiace náušnice, kožené náramky, ale aj strieborné prívesky.

Text:PR