Univerzálny hotel, ktorý vás prekvapí svoju elegantnou nenáročnosťou

Aj na Slovensku máme stále dostatok dostupných zariadení ubytovacieho charakteru, ktoré nejednému turistovi poskytnú maximálny komfort. Okrem toho stojí za zmienku aj samotná krajina, teda naša vlasť, ktorá rovnako tak ponúka niekoľko nádherných scenérií. Samozrejme, že je nutné sa vyznať a navštíviť tie správne lokality.

Univerzálny hotel, ktorý vás prekvapí svoju elegantnou nenáročnosťou

Smerom na severovýchod

Nájdete naše najkrajšie veľhory, ktoré sú pre mnohých zahraničných turistov obrovským lákadlom. Vysoké a Nízke Tatry patria k skvostu našej fauny a flóry. Každý, kto sa tam raz vyberie, na vlastné oči uvidí ich majestátnosť a pocíti obrovskú silu, ktorá z nich vyžaruje.

Lacný komfort v Žiline

Ani nie ďaleko od týchto prírodných monumentov sa nachádza významná križovatka ciest, ktorá spája takmer celé Slovensko. Pokiaľ by ste si chceli odpočinúť po náročnej a dlhej ceste, môžete sa ubytovať v hoteli Žilina. Je to komfortný komplex hotelov, no v tomto regióne má naozaj svoje veľké využitie. Hotel, kde nájdete všetko potrebné na oddych.

Stačí si vopred rezervovať vhodnú izbu, pretože nie vždy musí byť voľný. V tomto ubytovacom zariadení je dosť často plno a dokonca sem chodievajú ja mnohé známe osobnosti. Môže to svedčiť o spomínanom komforte lacného ubytovania v Žiline, ktorý si užijete v každej izbe. Hotel je situovaný priamo v centre mesta, no nie je to príliš rušná časť.

V blízkosti Malej a Veľkej Fatry

Sa nachádza hotel Galileo, ktorý je zariadený moderne a vkusne. Personál je príjemný a ústretový, čo by sa dalo v mnohých iných a vyššie hodnotených zariadeniach bez najmenších problémov vytýkať. Vezmite si so sebou špeciálnu kozmetiku a všetko potrebné, pretože wellness tu zatiaľ nie je.
K dispozícií je samozrejme stravovanie v hotelovej reštaurácií a nákupné centrum neďaleko hotela. Z tohto zariadenia sa môžete vybrať na horskú túru do blízkej Fatry, poprípade sa nechať unášať atmosférou historického centra mesta Žilina.

Text a foto: PR