Všedný deň či Deň matiek: Doručenie kvetov poteší vždy!

Nájsť kvety rôznych farieb, druhov či tvarov nie je náročné. O to ťažšie sa však vyberajú tie pravé, ktoré úprimne potešia a vyjadria to, čo nimi chceme vyjadriť. Viete, čím vyčarovať úsmev na tvári práve svojej mame?

Všedný deň či Deň matiek: Doručenie kvetov poteší vždy!

Doručenie kvetov plné lásky

Čím potešiť srdce obetavej mamy? Sami určite viete, že nikdy nič nechcú a majú pocit, že na ne zbytočne vyhadzujete peniaze. Ideálnym darčekom, ktorý určite neodmietnu a budú sa z neho tešiť, sú jednoznačne kvety. Navyše, ak ich obdariť tak, aby to neočakávali, doručenie kvetov priamo domov je to pravé.

Ruže nielen pre milovanú partnerku

Kvety majú schopnosť prezrádzať city, povedať to dôležité, zmieriť ľudí či len tak spríjemniť stretnutie. Preto sú mnohé vnímané ako symboly rôznych emócií. Ruže už tradične berieme ako znak lásky, najmä tie červené. Nemusíte ich darovať len milovaným partnerkám, ruže pravidelne víťazia medzi ostatnými kvetinami, ktoré venujeme mamám. Výhodou ruží je fakt, že sa dajú aranžovať ako do moderných, tak aj do romantických kytíc.

Ľalia odkrýva nezištný cit

Ak patríte k tým, ktorí si ružu spájajú s výlučne milostným citom a pre mamu sa vám to nepozdáva, siahnite po ľaliách. Rovnako ako ruža vyjadruje lásku, no zároveň značí nevinnosť a nezištný cit. Ľaliami poďakujete a ukážete, ako vám na mame záleží.

Krása v črepníku

Kytice z rezaných kvetov síce hrajú prím, no zapôsobíte aj kvetinou, ktorú si vaša mama uchová o čosi dlhšie. K obľúbeným izbovým rastlinám bezpochyby patrí orchidea. Ide o kvet, s ktorým zaručene nič nepokazíte. Jedine, že by vaša mamka bola výnimkou, ktorá orchidey príliš nemusí. Celoročne však v kvetinárstvach nájdete aj obľúbenú kalanchou, vrízeu, ako aj rôzne sukulenty v zaujímavých výsadbách.

Foto: Bigstockphoto