Vyhrňme si rukávy a oblečme si chlapa štýlovo!

Začína jar a je na čase vymeniť náš zimný šatník. Prichádza prechodné a jarné oblečenie. Tento náš malý sviatok však muži často ani nepostrehnú. Prečo im vtom však nepomôcť? Vyhrňme si rukávy a oblečme si chlapa štýlovo!

Oblečme si chlapa štýlovo

Oblečme si chlapa štýlovo

Áno, aj muži sa chcú páčiť, veď by len ťažko vzbudili náš záujem, ak by nevyzerali aspoň trochu šik. Tomu určite dáte za pravdu. Ak ste už spolu však dlho, možno len trochu zlenivel a neprikladá tomu taký význam, ako by ste si možno práve vy želali. Pritom nie je problém mu s tým pomôcť a obliecť si ho podľa seba a najnovších trendov. Možností je neúrekom a pri nákupe cez internet nemusí ani nikam chodiť, nakúpiť môžete priamo z pohodlia vášho domova.

Jar je plná farieb a trend v obliekaní ide ruka v ruke spolu s ňou. Klasikou nikdy nič nepokazíte – nohavice, košieľka a topánky sú stále IN. To všetko v elegantných farbách práve pre neho. Farbami však omladne aj vy spolu s ním. Jarná alebo prechodná bunda doplnená o viaceré kúsky košieľok, mikín, svetrov, či tričiek nesmú chýbať v žiadnom šatníku. Kombinujte a vyberajte pánske štýlové oblečenie, ktoré bude to práve pre neho po vašom boku.

Len ho do ničoho nenúťte! Napríklad taká mikina je neodmysliteľná súčasť šatníka každého chlapa a to určite nielen jedna. Pritom vôbec nemusí vyzerať, ako vhodný kúsok, často ak tak len na práce okolo domu alebo do fitka. To platí pre klasické mikiny, mikiny s vreckami aj mikiny s kapucňou. Často len stačí nenechať to na neho a vybrať za neho také kúsky, ktoré potešia jeho aj vás. Ostáva nám len dúfať, že sme vás inšpirovali a aj vy tú svoju polovičku začnete už oddnes obliekať naozaj štýlovo.

Text a foto: PR