Ako očariť muža už na prvom rande? Použite overené tipy

Aj keď sa nám môže zdrať prvé rande dostatočne úspešné, tak sa niekedy stane, že už nedojde k tomu druhému. Ako je to možné? Dôvodom je to, že sa o vás muž prestal zaujímať alebo ste urobili chybu, ktorá to celé pokazila, no vy o tom ani neviete. V tomto článku máme pre vás overené tipy na to, ako muža očariť a zbaliť ho už na prvom rande.

Ako očariť muža už na prvom rande? Použite overené tipy (Foto: pixabay.com)

Poriadne sa pripravte a zvoľte vhodné oblečenie

Vždy je na rande najdôležitejší prvý dojem, od čoho sa odvíja aj príprava na rande. Ako prvé, čo by ste si mali vybrať, je oblečenie. To si vyberajte podľa toho, kam na rande idete. Nemali by ste sa prehnane vyfintiť, no na druhej strane to nepodceňujte. Oblečte si na seba napríklad vec, ktorú radi nosíte, cítite sa v nej pohodlne a zároveň viete, že vám sedí farba aj strih. Okrem správne zvoleného oblečenia je kľúčová aj úprava vlasov, nechtov, makeup a vôňa.

Vyberte si správne miesto

Keď sa už dohadujete, kam na rande pôjdete, tak by ste sa mali úplne zhodnúť. Neprispôsobujte sa príliš vášmu potenciálnemu partnerovi, ale snažte sa dohodnúť na ideálnom riešení pre oboch. V prípade, že by ste zvolili nesprávne miesto, tak by to celé mohlo dopadnúť zle a zbytočne by ste tak premrhali šancu. Ak nemáte špecifické požiadavky, tak by mohla byť na prvé rande ideálna kvalitná reštaurácia, kino alebo ochutnávka vína.  Ak je to u vás doma, myslite na čistotu, tu pomôže portál ako na upratovanie.

Vždy hovorte pravdu

A toto sa mnohým ženám nedarí, na základe čoho sa potom druhé rande neuskutoční. Ak hľadáte naozaj dlhodobý vzťah, tak sa snažte byť čo najviac autentická. Veď predsa chcete, aby vás potenciálny partner poznal presne takú, aká ste a nie len nejakú zidealizovanú verziu. Rozprávajte mu o vašich reálnych záujmoch, myšlienkach, názoroch a postojoch. Taktiež nič nezatajujte, ani zubná protéza dnes už nie je ničím, za čo by ste mali hanbiť.