Hľadáte štýlovú kabelku? Máme pre vás niekoľko tipov

Vybrať si dnes kabelku nie je naozaj jednoduché, pretože ponuka tohto sortimentu je naozaj široká. Vieme, že s tým problém možno nemáte a každá jedna by sa vám páčila, ale v rámci aktuálnych cien si to zrejme všetky dovoliť nemôžete.

Hľadáte štýlovú kabelku? Máme pre vás niekoľko tipov

Hľadáte štýlovú kabelku? Máme pre vás niekoľko tipov (Foto: panskaelegancia.sk)

My sme našli tie najkrajšie dámske kabelky, ktoré vás určite potešia svojou cenou a samozrejme aj dizajnom. V kabelke toho nosíte asi viac, preto by mala byť týmto účelom aj prispôsobená. Vzhľadom, tvarom a veľkosťou. Ak si môžete vybrať obľúbenú farbu, špeciálnu povrchovú úpravu a detailné spracovanie, je to len veľké plus.

Čo hovorí etiketa?

Ak ste si našli ten svoj dokonalý model s modernou aplikáciou, mali by ste sa o jeho dokonalý vzhľad patrične aj starať. Jednou z vecí, ktoré dámy veľmi často robia a nepôsobí to na okolie príliš dobre je, že sa rozhodnú kabelku položiť na zem. Naozaj by to mala byť len výnimočná situácia, kedy sa ponáhľate.

Kabelka by mala mať čo najviac špeciálnych priečinkov, v ktorých môžete mať bezpečne uschovanú malú dámsku peňaženku. Tiež je to pevný uzáver v podobe kvalitného zipsu, pričom možností je samozrejme viac. Ide o viditeľný doplnok, preto by ste sa o jeho čistotu mali naozaj zaujímať.

Nikdy nie na zem!

Ak je kabelka príliš veľká a nezmestí sa na stoličku za váš chrbát, máte možnosť si ju položiť na kolená. Samozrejme, že vám to musí dovoľovať situácia a dostatok voľného miesta v týchto častiach tela.
Ak ste znalá trendov, možno ste si všimli, že sa do módy dostali aj špeciálne závesné háčiky, ktoré stačí pripevniť na stôl. Odložiť si kabelku môžete ale aj na druhú stoličku. Pravá dáma predsa vie, ako sa to robí.

Ak si budete pri najbližšej príležitosti vyberať svoju novú kabelku, myslite aj na tieto veci. Aby bola moderná, pohodlná a dala sa ľahko uchovať vo vašej tesnej blízkosti. Nie je nutné za každú cenu podliehať trendom, ktoré v skutočnosti možno ani nevyužijete. Vyberajte ich s rozumom.

Text: PR