Neoceniteľné fotografie.

V čase, kedy si už nemusíme vyvolávať fotofilm, aby sme videli nafotené fotografie a namiesto toho máme všetky snímky uložené v počítači sa nám môže zdať zbytočným nechať ich vyvolávať. Kedykoľvek nahliadneme do foldra máme ich okamžite na display. Väčší problém nastáva, keď hľadáme záber, ktorý sa nám veľmi vydaril, alebo ten ktorý je z nejakého dôvodu nezabudnuteľný.

Neoceniteľné fotografie.

Neoceniteľné fotografie. (Foto: PR)

Koľko máte v počítači fotografií? Ja určite viac než tisíc. A všetky sú jednou obrovskou zmeťou záberov z ktorých žiaden nemá pridanú hodnotu a často sa aj ťažko vyhľadáva. Len pred nedávnom sa mi dostali do rúk fotografie zo skolských rokov a poviem vám, že majú pre mňa väčšiu hodnotu než akýkoľvek záber v počítači. Aj keby som mal v ruke vyvolanú fotografiu a vedľa nej rovnaký záber v počítači, určite by pre mňa znamenala viac fotografia. Skúste si to porovnať. Navyše fotografiu zastrčíte za sklo, prišpendlíte na nástenku alebo nalepíte na stenu. Je lepšia než vytlačená foto z tlačiarne. Vyrába sa osvedčenou fotochemickou cestou, ktorá jej dodá na sýtosti farieb a vydrží nezmenená stovky rokov.

Spoločnosť Happy Foto vyhotovuje fotografie v troch rôznych prevedeniach – Ideál, Klasik a Retro. Pri prvom z nich sa zachováva celý záber až po samotný okraj. Rozmer výslednej fotografie v prémiovej kvalite sa môže podľa pomeru strán dodaných dát pohybovať od 9 do max. 13,1 cm. Fotografie Klasik si zachovajú zaužívané rozmery 8,9 x 13,1 cm. Retro fotografie umožňujú pridať pod fotografiu text, buď priamo v programe alebo dodatočne. Happy Foto ponúka až tri spôsoby ako si nechať fotografie vyvolať. Môžte využiť online spôsob prostredníctvom stránky www.happyfoto.sk, pomocou programu HappyFoto DESIGNER alebo novou aplikáciou HappyFoto-MOBILE.

Text:PR